Nábytek | Ložnice | LIGNUMLINE

EXKLUZIVÍ ESHOP S NÁBYTKEM

Vyberte si vhodný nábytek jedinečných designových řad do vašeho interiéru.

KATALOG PRODUKTŮ
ASTRID LINE
Kolekce nábytku do ložnice Astrid dokáže překvapit svým futuristickým designem a elegantní kombinací prvků. Zkosené zaoblené rohy bílých matných rámů a bezúchytková čela z tmavého dřeva působí velmi sofistikovaně a moderně. Otevírání dvířek a zásuvek je zajištěno systémem Push to open, stačí pouze stisknout přední část. Kolekce zahrnuje různorodé komody, stolek, šatní skříň, zrcadlo, a také manželskou postel se zvedacím mechanismem. Čelo postele je lemováno kůží.
ATLANTA LINE
Kolekce Crystal od Lignum LINE se vyznačuje originálními tvary a kontrastním provedením přímo skrytých rukojetí. Hladké zaoblené kontury upoutají oko a jemná pastelová béžová barva dodává ložnici pocit klidu a pohodlí.
BIANCA LINE
Kolekce Bianca představuje skutečný vzor slavnostního a útulného stylu pro ložnice. Bílá sestava je skvělým nálezem pro ty, které oceňují klasické tvary a přejí si rozjasnit místnost. Lakonické přímočaré prvky úpravy jsou vyrobeny s velkým důrazem na detail a přesným dodržováním stylu. Při výrobě jsou použity pouze vysoce kvalitní materiály. Kolekci doplňuje pohodlná manželská postel s vysokým obdélníkovým čelem.
CRYSTAL LINE
Kolekce Crystal od Lignum LINE se vyznačuje originálními tvary a kontrastním provedením přímo skrytých rukojetí. Hladké zaoblené kontury upoutají oko a jemná pastelová béžová barva dodává ložnici pocit klidu a pohodlí. Velká manželská postel je vybavena vysokým čelem z eko kůže a zvedacím mechanismem, který poskytuje další prostor pro pohodlné skladování. Čelo postele navíc poskytuje měkké podsvícení a USB konektory pro nabíjení gadgetů. Kolekce Crystal je stylové a pohodlné high-tech řešení pro vaši ložnici.
KARAT LINE
Kolekce Karat je inspirována vyníkajícím elegantním italským stylem. Speciální tvar lesklého průčelí připomíná diamantový brus, čímž upoutává pozornost a vytváří úžasný efekt objemu. Originální úprava nábytku je doplněna nádhernými designovými držadly. Nábytek se velmi pohodlně používá díky prvotřídním deskovým materiálům a kvalitnímu laku si zachová svůj vzhled po dlouhá léta. Kolekce Karat se stane tou pravou drahocennou ozdobou pro vaši ložnici.
TESSA LINE
Doplnit popis